توضیحات قیمت مفتول گالوانیزه

از این رو با شناخت نیاز و هدف استفاده، می‌توانید از این مفتول‌ها برای پروژه خود استفاده نمایید.

فلز روی: اصطلاح گالوانیزه به این معناست که فلزی با روی مخلوط شده است. روی سیم پایه یک لایه فلز روی پوشانده شده است. همین پوشش روی است که به سیم گالوانیزه خواص مفیدی می بخشد.

صنایع مفتولی کیانی با پیشینه ای از سال ۱۳۴۵ در راستای بازرگانی و تولید انواع فنر و فروش مفتول های صنعتی در خیابان پامنار تهران تاسیس گردید و در سال ۱۳۷۵ در راستای حمایت از تولیدات داخلی نمایندگی کارخانه های داخلی را دریافت نمود و سپس برای ارایه خدمات بهتر در کمترین زمان ممکن به شما مشتریان عزیز در شهرک صنعتی شمس آباد کارخانه ای در صنایع کشش مفتول راه اندازی کرد و همچنین در سال ۹۷ شروع فعالیت خود را با نام تجاری فولکا آغاز نمود

مفتول گالوانیزه ی گرم در واقع همان مفتول سیاه آنیل شده (حرارت داده شده ) می باشد که در اثر حرارت کربن به حداقل ممکن رسیده و بسیار نفوذ پذیر و نرم شده است.

ضخامت لایه گالوانیزه گرم بین ۱۰۰ تا ۱۳۰ میکرون است در صورتی که ضخامت لایه گالوانیزه سرد ۲۵ میکرون است.

مفتول گالوانیزه سرد نیز نوعی دیگر از مفتول گالوانیزه است که در مقایسه با نوع گرم آن یک لایه بیشتر روی مفتول قراردارد که به آن لایه گالوانیزه سرد گفته می شود که این لابه باعث می شود مفتول مقاوم تر و منعطف تر اینجا شود اما در مقابل رطوبت مقاوم نیستند.

بااینکه فولاد توسط روی پوشش قوی پیدا میکند؛ اما به هر حال باز هم امکان دارد گاهی آسیب ببیند.

این روش تولید متفاوت باعث ایجاد ویژگی ها و کاربردهای مختلف برای آن ها خواهد شد.

گروه صنعتی ایران درین در زمینه تولید انواع گریتینگ آماده خدمت رسانی به شما مشتریان ارجمند می باشد. ایران درین با سابقه ی تولید انواع محصولات درپوش با کیفیت و مرغوب این کلیک کنید افتخار را دارد که خدمات منتوعی را برای ادامه مطلب مشتریان خود فراهم کند و خدمت مشاوره پیش از فروش را به آن ها ارائه کند.

گالوانیزه به روش غوطه ور شدن به صورت فرایندی انجام می شود و شامل چند مرحله است. پیش از هرکاری مسئول فنی سطح قطعه آهنی یا فولادی را تمیز و چربی زدایی می کند و پس از اسیدپاشی مجدد آن ها را شستشو می دهد.

بر اساس و هدفی که نیاز متقاضی می باشد باید بهترین تصمیم و گزینه را برای خرید فنس داشته باشید. بهترین راه برای انتخاب صحیح ، مشاوره گرفتن راهنمایی بیشتر با افراد متخصص و مجرب می باشد. مهمترین کلیک کنید عواملی که میتوان به آن اشاره کرد منطقه موردنظر برای نصب توری حصاری می باشد.

در ادامه این مقاله شما را با انواع گالوانیزه آشنا می کنیم.

تمام حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت مدیران آهن زاینده‌رود می‌باشد.

البته ویژگی هایی که در قسمت های قبل برای مفتول های گالوانیزه گفته شد اکثرا مزیت نیز محسوب میشوند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *